Kazan Çöp Alma Hizmeti
Kazan Çöp Alma Hizmeti

Kazan Çöp Alma Hizmeti

 

Bir apartmanın iç temizliği en az dıştaki görüntüsü kadar önemlidir, zira apartmanların içlerindeki toz ve kir, hava sirkülasyonu ile dairelere de taşınmaktadır. Bu sebeple hem genel sağlık koşulları, hem de hijyen ve temizlik sağlanabilmesi için apartmanların düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Bunun için uzun zamandır kullanılan en avantajlı yöntem temizlik firmalarından yardım almaktır. Apartman görevlilerine ödenen ücretler, vergi ve sigorta masrafları düşünüldüğünde, bir temizlik firması ile çalışmak çok daha avantajlı ve ucuzdur.

 

Firmamız uzun yıllardır çalışmalarına devam eden, referanslı, deneyimli ve profesyonel ekibi ile şehrin dört bir yanına yayılmış, adını yaptığı kaliteli işler vasıtasıyla daha da geniş bir çevreye yaymış ve işinde uzmanlaşmış bir firmadır.

 

Site ve apartmanlarınıza sunduğumuz temizlik ve çöp alma hizmetlerinden bazıları:
 

  • Ücretsiz keşif ziyareti yapılarak, yapılacak işler, süre ve ücret hususları netleştirilir
  • Tüm temizlik ekipmanları firmamız tarafından sağlanır
  • Tüm zemin ve kabinlerin malzemesine göre uygun temizlik ürünü kullanılır
  • Asansör dairesi, çıkış kapısına kadar olan merdivenler, tüm boş alanlar dezenfekte edilir
  • Ara katlar, trabzanlar, ortak alandaki tüm camlar temizlenir
  • Yangın ve elektrik panoları hijyen sağlanır
  • Bina içi tüm temizliğin tamamlanmasından sonra parfümleme yapılır
  • Bina dışında genel mıntıka temizliği yapılarak bahçe çöp kovaları boşaltılır

 

Arzu ettiğiniz periyotlarda günlük, haftalık veya aylık olarak site ve apartmanlarınıza temizlik ve düzenli çöp alma hizmeti vermekteyiz.

 

Siz de tüm bunlar ve daha fazlası için, referanslı, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış firmamızdan hizmet alabilir, binanızda yapacağımız temizlik ve hijyenin güven ve farkını yaşayabilirsiniz.

 

ankara kazan çöp alma hizmeti,ankara kazan apartman çöp toplama hizmeti,ankara kazan çöp toplama hizmeti,ankara kazan çim biçme hizmeti,ankara kazan çim biçme yapanlar,ankara kazan site bahçe temizliği,ankara kazan apartman bahçe temizliği,ankara kazan apartman temizliği,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014